Erde Machine - Çözüm ortağınız!

+90 531 834 81 70
Yeşilbağlar, Kaptan Sk. 17/1, 34893
Pendik/İstanbul
info@erdemachine.com
Erde Machine - Çözüm ortağınız! Yenilikleri Keşfetmeye Hazır mısınız? Makine Bölümü hakkında tüm merak edilenler Kariyer.net'te! Makine Bölümü Nedir? Makine Bölümü Eğitim Süresi Kaç Yıldır? Makine Bölümü Dersleri Nelerdir?
Detaylı Bilgi
Erde Machine - Çözüm ortağınız! Son Teknolojiye Sahip Makinemiz Makine düzenli yapısal ve işlevsel özellikleri olan herhangi bir fiziksel sistemdir. Makine, iş yapmak için hareket kontrolu ve kuvvet uygulamak için güç kullanan insan yapımı veya doğal bir moleküler makineyi temsil edebilir.
Detaylı Bilgi

Öne Çıkan Ürünlerimiz

Firmamız Hakkında Bilgi

Erde Machine, temizlik kağıtları konverting makinaları, manuel/veya otomatik kesme makinaları, akümülatör, masura makinaları, ambalaj/paketleme makinaları gibi projeler başta olmak üzere imalat yapmak isteyen üretici firmalara, altyapı danışmanlığı, makina/üretim hattı projeleri tasarımı ve makina tedariki konularında hizmet verebilmek için kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, yetkin ve alanında uzman kadrolarıyla üretim yapmayı amaçlayan müşterilerine en doğru ve yüksek kalite/performans sunan makinalar tasarlamış ve anahtar teslim kurulumlar yapmıştır.

Erde Machine, sektöründe tecrübeli ve uzman personel kadrolarından almış olduğu güç ve motivasyonla, kağıt ve ambalaj sektörü başta olmak üzere, üretim hattı kurmak veya makina ihtiyacı duyan değerli müşterilerine kalite ve üretkenliği artıran, yenilikçi, ergonomik ve anahtar teslim proje çözümleri sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre makina üretimi, proje tasarımları yapan ve uygulayan Erde Machine, satış sonrası servis ve destek ile de müşterilerinin memnuniyetini devam ettirmektedir. Ayrıca makina veya üretim hattı kurulumu sırasında ve sonrasında müşterilerimizin belirlediği personellere, gerekli operasyonel eğitimler vererek, donanımlı ve profesyonel kadrolarını oluşturmalarına yardımcı olmaktadır.
 

Bizi Tercih Eden Markalar

Bizi tercih eden, çözüm ortaklığı sunduğumuz firmaların logoları aşağıda belirtilmiştir.

Genel Bilgilendirme

Sıkça Sorulan Sorular

Üretim ihtiyacınızı detaylı olarak bize bildirmeniz gerekmektedir; üretilecek ürün cinsi, üretim kapasitesi, malzeme boyutu vb.

Müşterilerimize üretim kapasitesi veya istenen spesifikasyonlara göre farklı makina model/hatları sunuyoruz, lütfen bize ayrıntılı gereksinimleri sağlayın veya bilgi ve fiyat teklifi için satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Satış temsilcilerimizle e-mail veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir veya web sitemize mesaj bırakabilirsiniz, satış temsilcilerimiz 24 saat içinde size geri dönecektir.

Tecrübeli teknisyen ve mühendislerimizi kurulum için tesisinize göndererek  hem hızlı ve sorunsuz bir şekilde kurulumları tamamlıyor hem de  müşterilerimizin belirlediği personellere, gerekli operasyonel eğitimler vererek, donanımlı ve profesyonel kadrolarını oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz

Bizim Hakkımızda Ne Dediler?

Mekanik sistem, kuvvet ve hareket gerektiren bir görevi yapmak için gücü yönetir. Modern makineler (i) kuvvet ve hareket üreten tahrik elemanları ve güç kaynağı.
Modern makineler, yapısal elemanlar, mekanizmalar ve kontrol bileşenlerinden oluşan ve rahat kullanım için arayüzlü karmaşık sistemlerdir.
Makine düzenli yapısal ve işlevsel özellikleri olan herhangi bir fiziksel sistemdir. Makine, iş yapmak için hareket kontrolu ve kuvvet uygulamak için güç kullanan

Açık Adres:

Yeşilbağlar, Kaptan Sk. 17/1, 34893
Pendik/İstanbul

Müşteri Temsilcisi :

+90 531 834 81 70

Email Adresi:

info@erdemachine.com

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz

Buraya Tıkla